Sisteme UPS Online me frekuencë të lartë 1-80KVA

Profili i Kompanisë

Shenzhen REO Power Co., Ltd.

Shenzhen REO Power Co., Ltd është një prodhues kryesor i zgjidhjeve të besueshme dhe inovative të energjisë në Kinë, dhe fokusohet në sigurimin e energjisë UPS, fuqisë së inverterit, inverterit diellor, baterisë dhe disa produkteve të tjera të lidhura me diellin.Ne kemi qenë të specializuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin, shitjet dhe shërbimet për klientët e më shumë se 100 vendeve në industri të ndryshme.

 

Ne jemi themeluar në vitin 2015, kemi dy baza prodhuese, 10 linja prodhimi dhe prodhojmë rreth 80,000 copë mujore.Prodhimi ynë ODM & OEM bazohet rreptësisht në ISO9001 dhe klientët e shërbimit në nevojë.REO është një ofrues kryesor i zgjidhjeve të energjisë dhe mirëpresim ngrohtësisht të jeni distributori dhe partneri ynë!

LEXO MË SHUMË
 • viti

  Koha e themelimit

 • +

  Prodhime mujore

 • +

  Numri i punonjesve

 • +

  Përkrahje

Fabrika REO

REO është një ofrues kryesor i zgjidhjeve të energjisë dhe i mirëpritur ngrohtësisht të jetë distributori dhe partneri ynë